Srpen 2012

NAkonec na to došlo... :(

10. srpna 2012 v 11:24 | Fredy
Ahoj lidičky... na konec došlo k tomu stěhování... Po té dlouhé pauze co jsem tady na blogu měla se už v odkazech a rozcestnících neviznám a tak jsem si řekla, že začnu opravdu od znova... ano chtěla jsem tady vydržet dýl...aspoň rok, ale ne doufám, že na následujícím blogu vydržím déle :) Adresa blogu :

Life-pferde.blog.cz


Life-pferde.blog.cz


Life-pferde.blog.cz


Máte se opravdu na co těšit!!

8. srpna 2012 v 13:37 | Fredy |  Novinky
Ahoj ...takže po dlouhé době začíná Vaše Fredy být zase plně aktivní. Až začně škola (v září) začnu průběžně dojíždět do jízdárny jménem ZOFI, kde jsem si opravdu oblíbila koníka Aquelu a Lauru-W... Budu jezdit na společné tréningy se Sárkou a budeme tam jezdit v úterý a sobotu... doufám, že budu mít o čem psát v jezdeckém deníčku a ostatních rubrikách z mého živoota... a věřete nebo ne určitě se zase začne přidávat spoustu příspěvků do rubriky moje pády :DDD O čemž nepochybuji...
Tímto bych ještě chtěla ukončit soutěž o (nej) krásnějšího koně, kterou nepřekvapivě vyhrál Astrolog od Anny Tafilové ... gratuluji a cenu ještě vymyslím.... :DDD Prosímtě, když tak si napiš co chceš ... máš nárok na 4 věco ze světa koní nebo z blogového světa (samozřejmě ti nebudu kupovat sedlo své velikosti :DD)Ptejte se...

6. srpna 2012 v 16:23 | Fredy
Ahojky takže... u tohoto článku máte možnost ptát se mě na otázky ohledně mě a koní.... Otázek nemáte omezený počet ptejte se mě na co chcete a já ráda odpovím... V jednom videu bude maximální počet 15 odpovědí... :)

Dokomentářů napište :
Jméno:
Otázky:

PS: Otázky mi prosím číslujte abych to měla přehlednější...děkuji:)

Rozcestník otázky na mě

6. srpna 2012 v 16:17 | Fredy
Ahoj takže po dlouhé době máte tu možnost se mě zeptat na otázky okolo mě a koní...

PS : Odpovím Vám formou videa :)žádné stěhování!!!

6. srpna 2012 v 12:40 | Fredy
V předešlém článku jsem mluvila něco o stěhování, ale nic z toho nebude, protože jsem to nedokázala se od tud odstěhovat.... přirostlo mi to tady k srdíčku a chtěla bych to tady obývat i nadále a doufám, že většina z Vás mě podpoří vyšší návštěvností a komentáři ♥ Děkuji Vám!
© 2012 Fredy
© Amgrae.blog.cz - Všechna autorská práva jsou vyhrazena na tenhle blog Přísný zákaz kopírování...
Já měla ze začátku tohohle blogu problém z kopírováním, ale teď mám všechno ze své fantasie a výroby